سوابق و موضوع فعالیت

  • گروه بازرگانی دهقانیان از سال 1343 آغاز به کار نمود و در سال 1363 بصورت تخصصی در زمینه صنایع چوب و خدمات وابسته تغییر خط مشی داد. از سال 1383 با استفاده از تجربیات نسل گذشته و مدیریت جدید با در نظر گرفتن تقاضای بازار نسبت به محصولات روکش شده نئوپان و ام دی اف سرمایه گذاری جدیدی انجام داد و در این بخش تجارت گام موثری برداشت که البته یکی از واردکنندگان ابتدایی این محصول بصورت خام در سال 1385 از اروپا (  اسپانیا  ) بود و بخش عظیمی در عرضه آن به کارخانجات داشته است.

  • سال 1388 با توجه به کیفیـت کالا و رقابت تنگاتنگ در بازار داخلی و خارجی نمایندگی گـروه صنعتی پـویـا را کسب نموده که تاکنون این افتخار را داشته بعنوان بزرگترین توزیع کننده محصولات این گروه در کل کشور باشد.

    این شرکت بازرگانی با سوابق درخشان و نیروهای کارآمد و نظریات عمیق اقتصادی جهت سهولت کار در زمینه توزیع کالای مرغوب گروه صنعتی پویا ( انواع ام دی اف خام و رنگی - نئوپان خام و رنگی - لترون در سایزهای مختلف و کدرنگهای متنوع ) محصولات هایگلاس ترک و ایرانی ، ورق های فومیزه ( پی وی سی ) را به سبد کالای خویش اضافه نمود و سعی بر این دارد با درایت و تدبیر و تکنولوژی های روز دنیا محصولاتی نوین را عرضه نماید.